Професорсько-викладацький склад

Завідувач кафедри - Шпачук Володимир Петрович

 shpachuk(02.06.1949) - д-р техн. наук (1991), професор (2001), академік Академії наук вищої освіти України, член-кореспондент Інженерної академії України, член Національного комітету України з теоретичної та прикладної механіки, член Експертної Ради МОН України за напрямом "Механіка", фахівець в галузі механіки, вібронадійності, вібротехнологій, динаміки і міцності машин.

Закінчив Харківський інститут радіоелектроніки за спеціальністю автоматика і телемеханіка (1973).

Працював провідним науковим співробітником, завідувачем лабораторії просторового вібронавантаження Інституту проблем машинобудування НАН України (в даний час Інститут проблем машинобудування ім. О. М. Подгорного НАН України) (1976-99).

 Наукова діяльність пов'язана з дослідженням динаміки, вібронадійності і вібродіагностики багатовимірних об'єктів дискретного і континуального класів; теоретичними та експериментальними дослідженнями динаміки і НДС стрижневих, тонкостінних і оболонкових конструкцій при нестаціонарних силових і кінематичних впливах; створенням методів забезпечення динамічної надійності рухомого складу електричного транспорту на основі розробки і розвитку перспективних вібраційних випробувань, діагностики й контролю технічного стану агрегатів і конструкцій; розробкою новітніх технологій водопідготовки, побудованих на базі установок очистки та знезараження води і промислових стоків, які включають реактори електроімпульсно-вібраційного принципу дії.
Створив теорію (методи і технічні засоби) випробувань об'єктів просторової структури на вібронадійність в умовах дії багатокоординатних вібраційних і комплексних зовнішніх навантажень.

 Награжден нагрудным знаком Президиума Центрального совета Всесоюзного общества изобретателей и рационализаторов «Отличник изобретательства и рационализации»    (1987 г.); дипломом Харківської обласної державної адміністрації «Вища школа Харківщини – кращі імена» в номінації «Викладач фундаментальних дисциплін» (2008 р.); почесною грамотою Президії Академії наук вищої освіти України «За значний особистий внесок у розвиток енергетичної освіти та науки Украіни» (2009 р.); дипломом Президії Інженерної академії України «За вагомий внесок у розвиток науки і техніки та інженерної справи» (2009 р.); дипломом Харківської  обласної державної адміністрації «Вища школа Харківщини – кращі імена» в номінації «Викладач фундаментальних дисциплін» (2011 р.); дипломом стипендіата в галузі науки імені Георгія Федоровича Проскури (з технічних наук) Харківської обласної державної адміністрації «За особливі досягнення в галузі науки, вагомий внесок у вирішення науково-технічних і соціально-економічних проблем Харківської області» (2011 р.);  медаллю «20 років АНВОУ» Президії Академії наук вищої освіти України (2012р.); почесною грамотою Харківської національної академії міського господарства «За багаторічну сумлінну працю та з нагоди 90 - річчя академії» (2012 р.); грамотою Президії Академії наук вищої освіти України «За значний  особистий внесок у становлення і розвиток вищої технічної освіти України» (2014 р.).

Автор: понад 258 наукових і навчально-методичних праць, серед яких 4 монографії, 39 навчальних посібників, конспектів лекцій та методичних вказівок і 61 авторське свідоцтво на винаходи.

 nagradash1nagradash2nagradash3 nagrsp4

 

Pavlenko

  Павленко Віталій Миколайович

  Дата народження: 19.10.1975 р.

  Вчений ступінь: доктор технічних наук.

  Вчене звання: професор.

  Посада: професор.

  Закінчив: Харківський авіаційний інститут ім. М.Є.Жуковського в 1998 році за спеціальністю – конструювання та виробництво виробів з композиційних матеріалів, кваліфікація - інженер-механік.

Нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Подякою голови Харківської обласної державної адміністрації. У 2013 році став Лауреатом Державної премії України в галузі освіти.

Кількість публікацій: наукових – понад 100, навчально-методичних - 35.

Наукові інтереси: технології машинобудування, підвищення якості освітнього процесу.

Педагогічна діяльність: викладає теоретичну механіку, технічну механіку.

 

seredaСереда Наталія Василівна

Дата народження: 2.06.1952 р.

Вчений ступінь: кандидат технічних наук.
Вчене звання: доцент.
Посада: доцент.

Закінчила: Харківський інститут інженерів залізничного транспорту в 1975 році за спеціальністю - будівельно-дорожні машини, кваліфікація - інженер-механік.

Кількість публікацій: наукових - 26, навчально-методичних – 16.

Наукові інтереси: міцність і стійкість підйомних установок.

Педагогічна діяльність: викладає опір матеріалів, будівельну механіку, статику споруд.

 

kuznetsovКузнецов Олександр Миколайович

Дата народження: 30.09.1954 р.

Вчений ступінь: кандидат технічних наук.

Вчене звання: доцент.

Посада: доцент.

Закінчив: Харківський політехнічний інститут в 1978 році за спеціальністю - динаміка і міцність машин, кваліфікація - інженер-механік-дослідник.

Кількість публікацій: наукових - 29, навчально-методичних - 23.

Наукові інтереси: розрахунок і проектування електромеханічних систем.

Педагогічна діяльність: викладає теоретичну, прикладну механіку.

zasidЗасядько Микола Андрійович

Дата народження: 10.08.1943 р.

Вчене звання: доцент.

Посада: доцент

Закінчив: Харківський інститут інженерів залізничного транспорту в 1965 році за спеціальністю - будівництво залізниць, кваліфікація - інженер шляхів сполучення - будівельник.

Кількість публікацій: наукових - 20, навчально-методичних – 39.

Наукові інтереси: оптимальне проектування будівельних конструкцій.

Педагогічна діяльність: викладає будівельну механіку, спецкурс будівельної механіки.

garbuzГарбуз Алла Олегівна

Дата народження: 17 вересня 1968 р.

Вчений ступінь: кандидат технічних наук.

Вчене звання: доцент.

Посада: доцент.

Закінчила: Харківський інститут інженерів комунального будівництва в 1990 році за спеціальністю - промислове та цивільне будівництво, кваліфікація інженер-будівельник.

Кількість публікацій: наукових - 41, навчально-методичних – 12.

Наукові інтереси: міцність, напружено-деформований стан клейових з'єднань будівельних конструкцій, полімерні клейові суміші.

Педагогічна діяльність: викладає теоретичну механіку, будівельну механіку.

chuprininЧупринін Олександр Олексійович

Дата народження: 9.02.1973 р.

Вчений ступінь: кандидат технічних наук.

Вчене звання: доцент.

Посада: доцент.

Закінчив: Харківський політехнічний інститут у 1996 році за спеціальністю - динаміка і міцність машин, кваліфікація - інженер-механік-дослідник.

Кількість публікацій: наукових - 26, навчально-методичних – 15.

Наукові інтереси: міцність і стійкість оболонок, нелінійне деформування (фізично і геометрично) тонкостінних конструкцій (пластини і оболонки).
Педагогічна діяльність: викладає опір матеріалів, спецкурс опору матеріалів (основи теорії пружності та пластичності), будівельну механіку.

sklarovСкляров В'ячеслав Олександрович

Дата народження: 10.02.1973 р.

Вчений ступінь: кандидат технічних наук.

Вчене звання: доцент.

Посада: доцент.

Закінчив: Харківський національний університет будівництва і архітектури в 1997 р. за спеціальністю – обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів, кваліфікація – інженер-механік.

 

sklarovgram

Кількість публікацій: наукових - 56, навчально-методичних – 8.

Наукові інтереси: міцність, напружено-деформований стан клейових з'єднань будівельних конструкцій, полімерні клейові суміші.

Педагогічна діяльність: викладає теоретичну механіку, технічну механіку, опір матеріалів.

Додаткова інформація: стипендіат Кабінету Міністрів України у 2003-2006 рр.

 

 

syprynСупрун Тетяна Олександрівна

Дата народження: 17.06.1989 р.

Вчений ступінь: кандидат технічних наук.

Посада: старший викладач.

Закінчила: Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова в 2011 р. за спеціальністю – електричні системи і комплекси транспортних засобів, кваліфікація – електромеханік.

Кількість публікацій: наукових - 21, навчально-методичних – 3.

Педагогічна діяльність: викладає опір матеріалів.

 

 

 

 

 

 

 

 


We have 1033 guests and no members online